היתרונות שלנו

כחברת בת של אחת מחברות המחשוב המובילות בישראל ELPC Networks Ltd, עם השנים למדנו את צרכי השוק וגילינו מה העסקים באמת צריכים. כחברת טכנולוגיה אנו תמיד מסתכלים קדימה ומשתדלים לקדם את הפיתוח לטובת הלקוח בכדי שיוכל להינות מכמה שיותר שירותים במינימום עלות. הצלחנו להגיע ולייצר מערכת ענן, כזו שתותנת פתרון מחשובי מלא, יציב ומקצועי לכל עסק באשר יהיה.

במעבר לתשתיות ענן ישנם יתרונות רבים, אך בהחלט הענן אינו מתאים לכל סוג עסק כיון שזה לא פתרון זול. נדרשת הכנה רבה למעבר ענן ולא בהכרח רק של היבט כספי וטכנולוגי. הרבה מהמעבר לענן מצריך במוכנות אישית של החברה לשנות דפוס התנהגות שהיו רגילו במשך שנים. כל זאת ועוד אנחנו יודעים להוביל ביחד עם הלקוח ולספק חווית מעבר לענן מצויינת ככל האפשר.

יתרונות הענן

גדילה מותאמת

תוכלו להגדיל ולהקטין את המשאבים של השרתים לפי הצורך. אין צורך לרכוש תשתיות ומשאבים רק לצורך גדילה עתידית.

ניהול מרכזי

מסיימים עבודה עם מערכות מבוזרות ועוברים לעבודה מרכזית אחידה המאפשרת ניהול נכון ושמירה על אחידות ואבטחת מידע.

עלויות ידועות מראש

שלמות אך ורק עבור מה שאתם צורכים. אין הפתעות בתשלומים החודשיים ואין עלויות מתפרצות.

חסכון כספי

שירותי ענן מביאים איתם חסכון כספי ברור בשירותי IT. כמובן שכל חברה הינה נגזרת עצמאית, הפגשו עם המומחים שלנו ותוכלו להבין איך העסק שלכם יכול לחסוך.

אי תלות בתשתיות במשרד

יש הפסקת חשמל, אין אינטרנט, יש עומס וכו' כבר לא צריכים לעניים אתכם כיון שהתשתיות בענן. תוכלו לעבוד ולהתחבר לענן בכל מקום ובכל זמן.

שחזור מהיר מאסון

מערכות DRP פעילות 24/7 ומבטיחות עליה מהירה לאויר במידה וישנו אסון ואחד השרתים לא יכול לעלות. מערכות DRP בסיסיות קיימות וניתן להקים מנגנונים נוספים בהתאם לדרישות הלקוח.

אין בלאי וציוד מחשוב

אין יותר תלות במחשבים במשרד, כוח האיבוד עובר לענן. תוכלו לעבוד עם כל מחשב מהישן לחדש ביותר, אין בלאי של שרתים מקומיים וצבירת אבק.

גישה מאובטחת

מערכות הכנה מתקדמות ינהלו את הגישה של העובדים שלהם לפי 3 שכבות הגנה. כך תוכלו לבקר, לנהל ולתאם גישה למשרד ולנתונים ולעמוד בדרישות בטחון המידע והגנת הפרטיות ועוד.

ישנם עוד הרבה מאוד יתרונות לתשתיות הענן. כל חברה וכל עסק שונים אחד מהשני ולכל אחד יהיו היתרונות וגם החסרונות שלו. אך בראיה כללית, לטווח ארוך ובהסתכלות טכנולוגית – הענן בהחלט כאן כדי לתת את הטון, להשאר ולאפשר לעסקים להתפתח ולא להיות תלויים בעלויות הקמה ושדרוג, מה שמביא אותם להתעסקות במה שחשוב באמת.