אודותינו

לייב וי פי אס טכנולוגיות או בשמה המסחרי LiveVPS IL, פועלת כחברה המספקת תשתיות ענן ופלטפורות ניהול עננים מתקדמות. LiveVPS הינה חברת בת של ELPC Networks Ltd – חברה לשירותי IT מהמובילות בישראל אשר קיימת משנת 2012. החברה המספקת פלטפורמות ענן ושרתי ענן למגזר העסקי. מתמחה בשרותי מחשוב ותקשורת, אינטגרציה, ניהול פרוייקטים, מחשוב ענן ובמתן פתרון מחשוב כולל למגזרי המשק הישראלי. הצוות מונה כ-20 אנשי מחשוב וצוות מהשורה הראשונה – עובדי החברה נבחרים בקפידה ופועלים מתוך אהבה וחשק למקצוע על מנת לספק את השירות הטוב ביותר.

שירותי ענן מלאים ומתקדמים תחת קורת גג אחת

LiveVPS IL הוקמה בשנת 2018, מתוך הצורך של אספקת שירותי ענן בתצורת ONE STOP SHOP ללקוח, ובכדי לספק ללקוח מוצר איכותי ומקצועי שיתן מענה לכלל הצרכים הטכנולוגית של היום. החברה מספקת שרותי מחשוב ענן, שירותי אירוח מנוהלים ושרותי ענן ציבורי ופרטי בפריסה גלובלית ב- 3 חוות שרתים עצמאיות ומתקדמות העומדות בכלל התקנים המחמירים בעולם. פתרונותינו מבוססים על ניסיון מקצועי רב שנים בתחום מערכות המידע, התקשורת, ה-IT והאינטרנט.  בחברה מועסקים מהנדסי תקשורת ואבטחת מידע, מהנדסי מיקרוסופט, מומחי Linux, ומנהלי רשתות עם ניסיון ומקצועיות בין הגבוהות בשוק – חברות ISP משתמשות בשירותינו למתן שירותי מומחים ללקוחותיהם.

כל ההיבטים מנוהלים ומחויבים מספק אחד מרכזי, מה שמקל את העבודה ומונע צווארי בקבוק בפתרון תקלות. אנו משוכנעים כי ניסיוננו במתן שירות ובביצוע פרויקטים טכנולוגיים מורכבים במגוון ארגונים יאפשר לחברתכם קידום ומימוש אופטימאלי, על-ידי סיוע בתכנון, בתשתיות, בתפעול ובטכנולוגיה, באמצעות שיפור ומציאת פתרונות מתאימים לבעיות הקיימות. אנו מאמינים ביחסים ארוכי טווח עם לקוחותינו, למידת צרכיהם לעומק וליוויים אל עבר המחר.
השירות והיחס ללקוח, מהווים מפתח חשוב מאוד להצלחה בימים אלו, והינם חלק בלתי נפרד ממדיניות החברה.  אנו מאמינים כי כל לקוח מהווה עולם עסקי בפני עצמו ומתחייבים לתת את תשומת הלב המתאימה עבור כל לקוח ולקוח על מנת להתאים את הפתרון הנכון על-פי אופי הפתרון המבוקש. בין לקוחות לייב וי פי אס טכנולוגיות | LiveVPS IL נמנות חברות מכלל מגזרי המשק בישראל ובעולם ונהנות מכישורי צוות עובדים מקצועי ומיומן בתשתיות, סיסטם, אבטחת-מידע, וירטואליזציה, תקשורת, פיתוח ושירות בניהול תשתית הענן הפרטי על כלל היבטיה.  כל העבודה מתבצעת מול מרכז שירות בישראל המאפשר קבלת שירות ותמיכה בעברית, אנגלית או רוסית.

שירות אישי

אנו חיים בעולם של אינסטנס, הכל חייב להיות כאן ועכשיו. יותר מזה הכל חייב להיות תחת שירות אדיב, מקצועי ואמין – אצלנו זה בDNA. בנוסף מערכות הניהול שלנו מאפשרות להיות בכל זמן בכל מקום כדי להבטיח זמינות מיידית.

אסקלציה והבנה

מאמינים בבדיקה עצמית מתמדת כדי להשתפר באופן שוטף. אנו מבצעים בדיקות פנימיות ואצל לקוחותנו כדי לבדוק היכן ניתן לשפר ביצועים.

פתרונות יצירתיים

גדלנו מתוך חברת IT, ביום יום אנו נדרשים לפתרונות יציריים ומיידיים ללקוחתנו. של מדד המקצועיות מורגש. לא כל פתרון מקובל בשוק יתאים ללקוח סופי. מתפקידנו להתאים פתרון כפו כפפה ליד.

טכנולוגיה

המשאבים שלנו מאופיינים בצורה שתאפשר גדילה נכונה ומתן מלוא היכולות ללקוח. אנו מבינים שלא תמיד המחיר הזול ביותר הוא זה שיכריע ואיתו באה טכנולוגיה וציוד מתקדמים שמאפשרים ללקוחות לקבל את הביצועים הטובים ביותר.